Hledáme další dva

/ samostatný social media člověk

/ no-code tvůrce webových řešení

/ jak to s náma funguje


Nabízíme maximální svobodu, vyžadujeme maximální odpovědnost

Nemáme superpevné procesy ani pravidla. To svazuje. Chceme, ať naše výstupy mají duši, ale taky, ať fungují. Nebudeme tě honit s termíny, budeš se hlídat sám. Jednoduše – za social ponesete zodpovědnost. 

Tady a teď. V Brně

Z toho vlak neuhne – rozhodně chceme někoho, kdo s náma bude v našem ateliéru na Hlinkách v Brně. Remote ani HO nám historicky nefungujou a hlavně nás nebaví. Jsme si tu všichni k ruce – copywriter, grafik, fotograf, stratég, projekťák, analytik, výkonnostní marketér. Fungujeme spolu. 

Nahoru a vpřed

Hledáme lidi agilní, jež jsou schopni vést sami sebe a ideálně v budoucnu i další tvůrce. Zkušennosti by byly moc fajn. Rádi je, odráží-li se do výkonu, náležitě odměníme. 

/ koho aktuálně hledáme


/ social media člověk, který ví, co dělá


Náplň práce 

Obsahové strategie a taktiky, tvorba obsahu, publikace obsahu. Od A do Z. A neustálý posun klientů. K ruce je tady vizuální tvůrce, editor, stratég, výkonností marketér a další. 

Klienti, účty, profily...

Hospody, bary, vinařství, móda, hotely, reality, alkohol, magazíny – celkem něco kolem 15 klientů. Facebooky, Instagramy, LinkedIny etc.

/ no-code tvůrce webů


Hledáme řešení

Pracujeme v no-code krabicových řešeních, které následně vylepšujeme ve spolupráci s kodéry. Důležité je pro nás UI, UX a přidružené disciplíny. A invence.

E-shopy, weby, landing pages, rezervační systémy

Stavíme, spravujeme a zlepšujeme Shopety, Solidpixels weby, Bookola a další řešení. Někdy od nuly, někdy od půlky, někdy od konce. 

/ chcete to s náma zkusit? 

řeněte nám o sobě všechno, co si myslíte, že máme vědět

  • Jaká pozice vás zajímá?
  • social media člověk
  • no-code tvůrce webů
Chcete nám něco ukázat?